Збірна України з шатаутом Дьяченка обіграла Естонію

27 квітня 2024 р.
Команда Дмитра Христича стартувала на чемпіонату світу з хокею-2024 у дивізіоні ІВ
Чемпіонат світу. Дивізіон І, група В

Естонія – Україна 0:8 (0:1, 0:3, 0:4)

Шайби: 0:1 – Пересунько (Ратушний, Мазур) – 11:44, 0:2 – Садовіков (Захаров, Лялька – більш.) – 21:36, 0:3 – Денискін (Ратушний, Фадєєв) – 21:47, 0:4 – Трахт (Пересунько, Пангелов-Юлдашев) – 25:27, 0:5 – Кривошапкін (Ворона, Янішевський) – 47:24, 0:6 – Мережко (Пересунько, Толстушко) – 52:41, 0:7 – Денискін (Янішевський) – 54:58, 0:8 – Морозов (Садовіков) – 55:55.

Естонія: Мьольдер; Кулінцев – Осіпов, Рооба (К) – Комбе – Фурса; Слесаревський – Новіков, Васьонкін (А) – Аррак – Віітанен; Коокмаа – Лагесалу (А), Кіік – Юрґенс – Александров; Пузаков – Паррас – Йоґі; Кудевііта.

Україна: Дьяченко; Мережко (К) – Дахновський, Мазур – Пересунько – Трахт; Сисак – Пангелов-Юлдашев (А), Лялька – Захаров – Бородай; Андрейків – Ратушний, Денискін – Фадєєв – Ворона; Толстушко – Янішевський, Морозов – Кривошапкін – Садовіков.

Збірна України з хокею стартувала з перемоги на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ. У першому турі команда Дмитра Христича обіграла Естонію — 8:0.

Українці відкрили рахунок у першому періоді. На 12-й хвилині гри Олександр Пересунько здійснив кидок із середньої дистанції та поцілив у ворота естонської збірної.

На старті другого періоду українці двічі реалізували більшість. Спершу Станіслав Садовіков проштовхнув шайбу у ворота естонців - вихованець системи ХК «Донбас» відзначився голом у своєму першому матчі за збірну на чемпіонаті світу. Через 11 секунд Андрій Денискін з п'ятака закинув ще одну. На 26-й хвилині матчу, після передачі Пересунька відзначився Даніїл Трахт.

У третьому періоді українці відзначились чотири рази. Спочатку Гліб Кривошапкін вийшов у контратаку, яку завершив закинутою шайбою — 5:0. Згодом відзначився Ігор Мережко, а крапку у матчі поставили Денискін та Фелікс Морозов, які закинули з інтервалом у хвилину. Зазначимо, що Денискін оформив дубль.

Олександра Пересунька, який набрав 3 очки (2+1), було визнано кращім гравцем матчу у складі збірної України. Кращім в составі збірної Естонії визнано Расмуса Кііка.

Завдяки перемозі з різницею у вісім шайб Україна вийшла в лідери чемпіонату світу. Литву та Китай українці випереджають завдяки кращій різниці шайб.

Наступний поєдинок синьо-жовті зіграють завтра 28 квітня проти збірної Нідерландів. Початок о 19:30.