Україна перемогою над Японією стартувала на юнацькому ЧС в дивізіоні ІA

15 квітня 2024 р.
Турнір пройде з 14 по 20 квітня у Данії
Юнацька збірна України U18 з перемоги стартувала на чемпіонаті світу в дивізіоні IA, який проходить в Данії.

Відмітимо, що чотири гравці юнацької збірної України є вихованцями ХК «Донбас». Воротар Роман Батіг, форварди Данило Денисенко, Олексій Євтєхов та Андрій Виставкін починали свій хокейний шлях у донецькому клубі.

Бажаємо хлопцям вдалого виступу на юнацькому чемпіонаті світу в дивізіоні 1А!

14 квітня

Чемпіонат світу. U18. Дивізіон І, група А

Україна – Японія 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Шайби: 1:0 – Євтєхов (Гапоненко, Косарєв) – 27:44, 2:0 – Гапоненко – 29:11, 3:0 – Гапоненко (Шульга, Бондарєв) – 31:18, 3:1 – Г. Міура (Секі) – 48:36, 4:1 – Г. Сімчук (п.в.) – 59:21.

Україна: Левшин; Косарєв – Трущенко, Шибинський – Г. Сімчук (А) – Р. Койда; Сухицький – М. Бондарєв, Гапоненко – Євтєхов (К) – Шульга; Бондар (А) – Розстальний, Виставкін – Кураєв – Мосюк; Денисенко – Чепіль – Куликов; Стасюк, Щербак.

Японія: Кудо; А. Судзукі – Шірозу, Г. Міура – Такашіма – Такая; Кудог – Даїкугара, С. Гіфумі – Ібе – Ішікава; Готта – Іто, Сотокубо – Секі – Янаґіта; Г. Тамура – Ішізука, Ішії – Гіямізу – Одерматт.
Перший період був напруженим, але українцям вдалося вберегти ворота в недоторканості. Після перерви українська команда зіграла спокійніше і зібраніше, що принесло результат: відзначились Олексій Євтєхов і Михайло Гапоненко, який оформив дубль. На початку третього періоду Левшин знову врятував збірну від голу. До фінальної сирени Японія відіграла одну шайбу, скориставшись помилкою українців у розіграші поблизу власних воріт. Залишивши ворота без голкіпера, Японія пропустила вчетверте – остаточний рахунок встановив Сімчук.

Кращім гравцем матчу в складі української команди визнано Михайла Гапоненка.

Наступний матч українська збірна зіграє проти Данії в понеділок, 15 квітня, початок гри о 21.00.

Нагадаємо, що переможець турніру отримає підвищення в елітний дивізіон. Команда, що фінішує останньою, наступного року гратиме в дивізіоні IB.