"Донбас-2" вдруге здолав "Компаньон-Нафтогаз"

21 березня 2013 р.
Підопічні Олега Мікульчика відправили у ворота столичного клубу три шайби ...
Підопічні Олега Мікульчика вдруге здолали столичний "Компаньйон-Нафтогаз" у фінальній серії плей-офф ПХЛ, відправивши у ворота суперників три шайби.

Бажання домогтися переваги ще в першому періоді було цілком зрозуміло. Суперники проводили другий матч за два дні і ймовірність того, що високий темп "проживе" всі три періоди була невисока. І донеччани, і кияни досягли успіху у створенні небезпечних моментів, але виявилися менш вдалими в їх реалізації. І все ж рахунок у першій двадцятихвилинці було відкрито. Першу ж чисельну перевагу в матчі було реалізовано. Після кидка від синьої лінії Віталія Люткевича, Віталій Анікєєв з п'ятачка перед воротами зміг переправити шайбу у ворота "Компаньйон-Нафтогазу".

На початку другого періоду донеччанам вдалося забити вдруге. Атаку напарників по ланці точним кидком завершив Олександр Матерухін, таким чином відзначився і у другому матчі фіналу. Після цього гра дещо вирівнялася, а два вилучення в складі "Донбас-2" посприяли тому, щоб кияни перемістили гру ближче до воріт Степана Горячевських, якому нехай і без надзусиль, але все ж довелося попрацювати.

У третьому періоді господарям майданчика нічого не залишалося, як усіма силами намагатися змінити хід поєдинку, і в ці хвилини воротар "Донбасу" був на висоті. Горячевських напрацював на шатаут, а Карлін на гол у ворота суперників, який він, як і в першому матчі, відправив у порожні ворота "Компаньон-Нафтогазу".

«Компаньон-Нафтогаз» (Київ) - «Донбас-2» (Донецьк) - 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Шайби: 0:1. Анікєєв (Люткевич, Матерухін) - 19:38-біл., 0:2. Матерухін (Люткевич, Варламов) - 24:56, 0:3. Карлін (Матерухін, Тарасов) - 59:36-порожні ворота.

"Компаньон-Нафтогаз": Зав'ялов. Бахріддінов-Глєбов, Берзіньш-Курилін-Тврдонь, Савіелс-Кривомаз, Заблудовський-Шахрайчук-Гаврилюк, Ємельяненко-Андерсонс, П.Борисенко-Малов-Вал.Алексюк, Свиридов, Ромащенко-Шарітон-Винокуров.
"Донбас-2": Горячевських. Вл.Алексюк-Люткевич, Матерухін-Анікєєв-Варламов, Дидикін-Сільницький, Квітченко-Тарасов-Карлін, Овсянніков-Єсіпов, Хворостінін-Буценко-Шалімов, Благий-Малиновський-Німенко.

Рахунок серії - 0:2

Нагадаємо, що третій матч фінальної серії плей-офф до чотирьох перемог відбудеться 24 березня в Донецьку на Арені "Дружба". Його початок о 17:00