"Донбас-2" розгромив "Динамо" і збільшив відрив у серії

10 березня 2013 р.
Підопічні Олега Мікульчика здобули дві перемоги на майданчику суперника в півфіналі плей-офф Професійної хокейної ліги...

Як і в стартовому поєдинку серії, перший період залишився без голів. Хороший шанс відкрити рахунок у матчі представився підопічним Олега Мікульчика на 9-й хвилині зустрічі, коли донеччани не використовували перевагу у два польових гравця. Відігравши чи не всю першу половину двадцятихвилинки в нерівних складах, ближче до перерви команди почали діяти набагато обачніше. Втім, після гольової засухи донеччани вибухнули результативними атаками у другому періоді. Менш, ніж за дві хвилини (з 33-ї по 35-у) у ворота харків'ян влетіли 4! шайби. Не допомогли господарям майданчика і тайм-аут зі стандартною в таких випадках заміною воротаря після 3-х пропущених шайб. Ледве вийшовши на майданчик, Жаботинський так само був змушений діставати шайбу з сітки воріт.

У третьому періоді капітан донеччан Віталій Анікєєв зумів ще двічі вразити ворота опонентів, на що "динамівці" відповіли лише маючи на майданчику на двох гравців більше - подвійну чисельну перевагу реалізував Артем Бондарєв. Викид емоцій на останніх секундах матчу на кінцевий результат не вплинув, але додав записів в офіційному протоколі матчу. У підсумку, підопічні Олега Мікульчика добули другу перемогу в двох виїзних матчах півфіналу плей-офф і з солідним запасом почнуть готуватися до домашнього матчу.

10.03.2013 р. "Салтівський лід". Півфінал плей-офф ПХЛ. Матч № 2.
"Динамо" (Харків) - "Донбас-2" (Донецьк) - 1:6 (0:0, 0:4, 1:2)
Шайби: 0:1. Німенко (Благий) - 32:22, 0:2. Люткевич (Анікєєв, Варламов) - 32:42, 0:3. Карлін (Тарасов, Квітченко) - 33:00, 0:4. Благий (Люткевич, Німенко) - 34:16, 0:5. Анікєєв (Варламов, Люткевич) - 52:20-біл., 1:5. Бондарєв (Царєгородцев, Рябенко) - 53:42-5х3, 1:6. Анікєєв (Матерухін) - 54:46-мен.

«Динамо»: Трус (Жаботинський 33:00-60:00). Козлов-Алексєєв, Царєгородцев-Бондарєв-Бобков, Новиков-Скороход, Желубовскіс-Пастух-Єрашов, Лупандін-Рябенко, Блох-Большаков-Долгіх, Савченко-Єсаулов-Міхейонок, Якушин.

«Донбас»: Горячевскіх. Алексюк-Люткевич, Матерухін-Анікєєв-Варламов, Дидикін-Сильницький, Квітченко-Тарасов-Карлін, Єсіпов-Овсянніков, Хворостінін-Буценко-Бабинець, Благий-Малиновський-Німенко.

Рахунок серії - 0:2
Нагадаємо, що черговий матч півфінальної серії до 3-х перемог між "Донбас-2" і "Динамо" пройде в Донецьку - 13 березня.